ZESPÓŁ

Otaczają nas ludzie niezwykli, pełni pasji i oryginalności. Każdy z nich jest fenomenalny w swoich specjalizacjach. Łączy ich wspólna pasja tworzenia nowych, lepszych rozwiązań związanych z rynkiem Vape.

To właśnie ich spotkasz codziennie w naszym sklepie, na Messenger lub podczas rozmowy telefonicznej.

IMG_2658-300.pngWOJTEK JOHN LISICKI


To od niego zaczęła się wielka przygoda SmoothDistribution i SmoothVape. Zarządzający dwoma spółkami na rynku IT, pewnego dnia porzucił tę branżę, oddając się kolejnej pasji uzdrawiania świata poprzez vape.  Dalekie podróże, nawiązane przyjaźnie z producentami liquidów z USA i Kanady uświadomiły mu, że vapowanie to nie tylko moda, to również styl życia. Postanowił wzbogacić polski rynek w amerykańskie i kanadyjskie standardy i produkty do vapowania.  Odpowiednią dawkę adrenaliny poza pracą, zapewniają mu również szybkie samochody, a w wolnych chwilach lubi pograć na saksofonie lub nostalgicznie posłuchać winyli.

HANIA LISICKA

Doskonale odnajduje się i porusza wśród tysiąca ważnych i mniej ważnych papierów firmy. To zorganizowanie pozostało jej z pracy w spółkach finansowych. Teraz odkrywa tajniki rynku Vape. Uwielbia każdego typu kreacje i content marketing. W wolnym czasie realizuje się w grafice komputerowej. Kiedy ma dość patrzenia w monitor, spędza rodzinnie czas, czyta książki lub praktykuje jogę.

MIREK LACH

Ze stoickim spokojem koordynuje królestwem IT, sprawia wrażenie niedostępnego, ale ostatecznie zawsze każdemu pomoże. Choć udaje, że jest inaczej, za tą fasadą kryje się człowiek o złotym sercu. Jest też fanatycznym miłośnikiem Sudoku, ale jak sam twierdzi, najbardziej lubi grać na nerwach. Jego praca owiana jest tajemnicą, spora część ekipy uważa, że w wolnych chwilach pracuje nad przejęciem kontroli nad światem.

ZBYSZEK WIŚNIEWSKI

Podróże od najmłodszych lat i odkrywanie życia w innych kulturach wyrobiły w nim otwartość i autentyczność w wyrażaniu emocji. Dlatego tak lubi pracować z ludźmi i ceni bezpośredni kontakt. Jak sam twierdzi przygoda z Vape zaczęła się przez przypadek i ten przypadek trwa już 6 lat. Na poważnie od trzech lat. Żartem mówi, że pisze recenzje „sprzedawane” . Ale każdy wie, że w jego recenzjach nie ma kompromisów. Prywatnie dumny tata i mąż. Najlepiej relaksuje się skręcając grzałki lub wędkując.

KRYSTIAN KWIATKOWSKI

Na rynku jest co najmniej tak długo jak Kangertech, niezawodny niczym elektronika od Evolve. Człowiek renesansu, zmieni grzałkę, Doradzi jaki wybrać liquid, a przy okazji opowie co się dzieje w świecie muzyki, fotografii czy gastronomii. Prywatnie wirtuzoz i poszukiwacz smaków w kuchni, ojciec, przeciwnik papierosów, zwolennik wapowania.