Nasz zespół

Jaka jest nasza historia vape? Rozpoczęła się wiele lat temu, podczas podróżowania po świecie i odkrywania nowych technologii, nowych rozwiązań i możliwości lepszego życia. Powstała idea przeniesienia cząstki światowego stylu VAPE do Polski

Otaczają nas ludzie niezwykli, pełni pasji i oryginalności. Fenomenem dla nas jest, to że chcą z nami pracować. To właśnie Ci wspaniali ludzie, których spotkasz codziennie w naszym sklepie, na Messenger lub podczas rozmowy telefonicznej

Wojtek Lisicki– zwany również jako JOHN USA. To od niego zaczęła się wielka przygoda SmoothDistribution i SmoothVape. Zarządzający dwoma spółkami na rynku IT, pewnego dnia porzucił tę branżę, oddając się kolejnej pasji uzdrawiania świata poprzez vape.  Dalekie podróże, nawiązane przyjaźnie z producentami liquidów z USA i Kanady uświadomiły mu, że vapowanie to nie tylko moda, to również styl życia. Postanowił wzbogacić polski rynek w amerykańskie i kanadyjskie standardy i produkty do vapowania.  Odpowiednią dawkę adrenaliny poza pracą, zapewniają mu również szybkie samochody, a w wolnych chwilach lubi pograć na saksofonie.

Hania Lisicka– Doskonale odnajduje się i porusza wśród tysiąca ważnych i mniej ważnych papierów firmy. To zorganizowanie pozostało jej z pracy w spółkach finansowych. Teraz odkrywa tajniki rynku Vape. Uwielbia każdego typu kreacje i content marketing. W wolnym czasie realizuje się w grafice komputerowej. Kiedy ma dość patrzenia w monitor, spędza rodzinnie czas, czyta książki lub praktykuje jogę.

Łukasz Bozik – Wyjątkowa dusza sklepu. Vaper od czasów dinozaurów z zapędami na pana ciemności, niepoprawny, nieokiełznany, ale zawsze pomocny. W żyłach płynie po za liquidem mnóstwo metalu i dobrego rocka z lat 80' ukłon w strone Mety,Van Halena, Steva Vaia. Choć najlepiej widać jak pochwyci gitarę, wtedy otwiera sie portal do krainy... po za tym na listę jeszcze można wpisać piłkę nożną (Glory Glory ManUnited) snowboard, dirt MTB, Gracz (od czasow ZX Spectrum) podróże, tony dobrej muzyki, komiksy. Założyciel Suicide Vapers, ale w tej chwili przede wszystkim nr.1 Rodzina.

Mirek Lach – Ze stoickim spokojem koordynuje królestwem IT, sprawia wrażenie niedostępnego, ale ostatecznie zawsze każdemu pomoże. Choć udaje, że jest inaczej, za tą fasadą kryje się człowiek o złotym sercu. Jest też fanatycznym miłośnikiem Sudoku, ale jak sam twierdzi, najbardziej lubi grać na nerwach. Jego praca owiana jest tajemnicą, spora część ekipy uważa, że w wolnych chwilach pracuje nad przejęciem kontroli nad światem.

Bartek Lementowicz

Zbyszek Wiśniewski

Kuba Buraczewski 

Bronek Łosiewicz