THE GOAL

Naszym celem jest dostarczenie Ci najlepszej i najszerszej gamy wysokiej jakości premixów beznikotynowych i akcesoriów do vapowania produkowanych w Ameryce i Kandzie. Z każdym miesiącem nasza współpraca poszerza się o nowe marki premium i nowe kraje.

W naszym sklepie znajdziesz produkty premium takich marek premixów jak ALT ZERO,  Flavorific, Sad Boy, Coil Spill, Ripe Vapes, BLVK Unicorn, Lolli Drip i Pod Salt

Nasze marki premium sprzętów to Desire Design, Sxmini, Taifun, DotMod, qpDesign, Vaper Cloud, Ultroner

Niezbędne akcesoria do vapowania: amerykańska wata Cotn oraz ręcznie tworzone kanadyjskie grzałki Gm Coils.

Smooth Distribution jest autoryzowanym dystrybutorem tych marek na rynku polskim. Jesteśmy dumni, że tak znakomite firmy obdarzyły nas zaufaniem.

THE STORY

Nasz zespół łączy wspólna pasja do życia. Podróżowaliśmy do odległych zakątków świata, poszerzyliśmy nasze horyzonty o nowe możliwości i marzenia. Poszukiwaliśmy mądrzejszych wyborów, wyższych standardów, testowaliśmy nowe technologie i rozwiązania, aby jak najwięcej czerpać przyjemności ze świadomego vapowania.

Pragnąc podzielić się naszą pasją, postanowiliśmy zostać dystrybutorem płynów beznikotynowych i akcesoriów premium, które pozwolą uzyskać najlepszą równowagę jakości, komfortu i smaku.

Zapraszamy do naszego sklepu, wszystkich pasjonatów vapowania, dla których oprócz najwyższej jakości komponentów, ważny jest smak, aromat i przyjemność.

THE PRODUCT

Importujemy liquidy z Kalifornii i Kanady, tylko od najlepszych producentów, posiadających certyfikaty jakości produkcji i komponentów. A ich laboratoria spełniają najostrzejsze normy czystości. Produkcja płynów odbywa się na każdym etapie procesu w Ameryce. 

Dlaczego amerykańskie produkty, ponieważ ten rynek charakteryzuje wysoka kultura świadomości vapowania. Liczne testy liquidów, ich wysoka jakość i estetyka wykonania zaskoczą i usatysfakcjonują użytkowników. 

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór smaków i aromatów oraz ręcznie wykonywanych grzałek, które spełnią Twoje wysokie oczekiwania.

Nasze produkty wyróżnia:

+ Wysoka jakość

+ Najwyższa czystość komponentów

+ Produkcja w certyfikowanych laboratoriach

+ Unikalne receptury i niepowtarzalny smak

THE PEOPLE

Nasz zespół jest życiem firmy. Każdy, kto tu pracuje, może wyrazić siebie i to co w nim najlepsze, wpływając na wizerunek firmy.  Łączy nas wspólna pasja i wizja doskonałości rynku vapowania.

Jeżeli chcesz nas lepiej poznać, przeczytaj "Nasz Zespół"